Α’ Κατηγορία 2018-2019

1η Αγωνιστική
2018-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2018 15:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2018-10-13 15:30Σάββατο,
13 Οκτ 2018 15:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2018 15:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2018-10-14 15:30Κυριακή,
14 Οκτ 2018 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 7:2 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-10-17 19:45Τετάρτη,
17 Οκτ 2018 19:45
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 1:1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΥΨΩΝΑ
2η Αγωνιστική
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 5:0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-10-20 15:30Σάββατο,
20 Οκτ 2018 15:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 5:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2018 15:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 1:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-10-21 15:30Κυριακή,
21 Οκτ 2018 15:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:6 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
3η Αγωνιστική
2018-10-27 14:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 3:4 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-10-27 14:30Σάββατο,
27 Οκτ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-10-27 15:00Σάββατο,
27 Οκτ 2018 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 2:2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2018-10-28 11:00Κυριακή,
28 Οκτ 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2018-10-29 20:15Δευτέρα,
29 Οκτ 2018 20:15
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 2:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΥΨΩΝΑ
4η Αγωνιστική
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1:1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-11-03 14:30Σάββατο,
03 Νοέ 2018 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 3:5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-11-04 14:30Κυριακή,
04 Νοέ 2018 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 3:1 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2018-11-06 20:15Τρίτη,
06 Νοέ 2018 20:15
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 2:2 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
5η Αγωνιστική
2018-11-10 14:30Σάββατο,
10 Νοέ 2018 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 1:4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-11-11 11:00Κυριακή,
11 Νοέ 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:7 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2018-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:1 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-11-11 14:30Κυριακή,
11 Νοέ 2018 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
6η Αγωνιστική
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 2:1 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-11-17 14:30Σάββατο,
17 Νοέ 2018 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 0:4 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-11-17 15:00Σάββατο,
17 Νοέ 2018 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 2:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2018-11-18 14:30Κυριακή,
18 Νοέ 2018 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 3:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
5η Αγωνιστική
2018-11-20 20:15Τρίτη,
20 Νοέ 2018 20:15
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 1:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΥΨΩΝΑ
7η Αγωνιστική
2018-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2018 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2018-11-24 14:30Σάββατο,
24 Νοέ 2018 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-11-24 15:30Σάββατο,
24 Νοέ 2018 15:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-11-25 11:00Κυριακή,
25 Νοέ 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:4 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2018-11-26 20:15Δευτέρα,
26 Νοέ 2018 20:15
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 1:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΥΨΩΝΑ
8η Αγωνιστική
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 4:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2018-12-01 14:30Σάββατο,
01 Δεκ 2018 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 3:3 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2018-12-01 15:00Σάββατο,
01 Δεκ 2018 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:0 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2018-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2018 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2018-12-02 14:30Κυριακή,
02 Δεκ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:2 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
9η Αγωνιστική
2018-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2018 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2018-12-08 14:30Σάββατο,
08 Δεκ 2018 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 0:4 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΓΗΠΕΔΟ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
2018-12-09 11:00Κυριακή,
09 Δεκ 2018 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:6 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 1:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2018-12-09 14:30Κυριακή,
09 Δεκ 2018 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 3:1 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
10η Αγωνιστική
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 1:0 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΓΗΠΕΔΟ ΕΠΙΣΚΟΠΙΑΝΑ
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 0:4 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-01-12 14:30Σάββατο,
12 Ιαν 2019 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 2:2 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-01-13 11:00Κυριακή,
13 Ιαν 2019 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
11η Αγωνιστική
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 0:4 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-01-19 14:30Σάββατο,
19 Ιαν 2019 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 4:1 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2019-01-19 15:00Σάββατο,
19 Ιαν 2019 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 4:1 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2019-01-20 11:00Κυριακή,
20 Ιαν 2019 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 0:7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2019-01-20 13:00Κυριακή,
20 Ιαν 2019 13:00
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΥΨΩΝΑ
12η Αγωνιστική
2019-01-26 14:30Σάββατο,
26 Ιαν 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 0:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΓΗΠΕΔΟ ΕΠΙΣΚΟΠΙΑΝΑ
2019-01-26 14:30Σάββατο,
26 Ιαν 2019 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-01-26 14:30Σάββατο,
26 Ιαν 2019 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 3:0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-01-27 14:30Κυριακή,
27 Ιαν 2019 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 1:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2019-01-29 19:15Τρίτη,
29 Ιαν 2019 19:15
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 0:2 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
13η Αγωνιστική
2019-02-02 14:30Σάββατο,
02 Φεβ 2019 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 0:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-02-02 14:30Σάββατο,
02 Φεβ 2019 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 0:4 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2019-02-03 11:00Κυριακή,
03 Φεβ 2019 11:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2019-02-03 14:30Κυριακή,
03 Φεβ 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 3:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2019-02-05 20:15Τρίτη,
05 Φεβ 2019 20:15
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 4:1 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΥΨΩΝΑ
14η Αγωνιστική
2019-02-09 14:00Σάββατο,
09 Φεβ 2019 14:00
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 6:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΓΗΠΕΔΟ Κ. ΧΩΡΙΟΥ
2019-02-09 14:30Σάββατο,
09 Φεβ 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 10:1 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2019-02-09 14:30Σάββατο,
09 Φεβ 2019 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-02-09 15:00Σάββατο,
09 Φεβ 2019 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 2:3 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2019-02-10 14:30Κυριακή,
10 Φεβ 2019 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
15η Αγωνιστική
2019-02-16 14:30Σάββατο,
16 Φεβ 2019 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-02-19 19:45Τρίτη,
19 Φεβ 2019 19:45
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 2:7 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
2019-02-20 19:30Τετάρτη,
20 Φεβ 2019 19:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 0:1 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
16η Αγωνιστική
2019-02-23 14:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 14:00
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2019-02-23 14:30Σάββατο,
23 Φεβ 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2:2 ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2019-02-23 14:30Σάββατο,
23 Φεβ 2019 14:30
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 1:5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ
2019-02-23 14:30Σάββατο,
23 Φεβ 2019 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 6:1 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-02-23 15:00Σάββατο,
23 Φεβ 2019 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 6:0 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
15η Αγωνιστική
2019-02-25 19:30Δευτέρα,
25 Φεβ 2019 19:30
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 2:0 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
2019-02-27 19:30Τετάρτη,
27 Φεβ 2019 19:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝ 6:3 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
17η Αγωνιστική
2019-03-02 14:00Σάββατο,
02 Μαρ 2019 14:00
ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑ 0:4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣΕΙΡΗΝΗΣ & ΦΙΛΙΑΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2019-03-02 14:30Σάββατο,
02 Μαρ 2019 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-03-02 14:30Σάββατο,
02 Μαρ 2019 14:30
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣ 0:2 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2019-03-03 14:30Κυριακή,
03 Μαρ 2019 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 3:1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΕΡΜΗΣ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2019-03-04 20:00Δευτέρα,
04 Μαρ 2019 20:00
ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣ 1:6 ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΡΗΜΗΣ
18η Αγωνιστική
2019-03-16 14:30Σάββατο,
16 Μαρ 2019 14:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 2:0 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓΡΙΔΙΩΝΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
2019-03-16 14:30Σάββατο,
16 Μαρ 2019 14:30
ΔΙΓΕΝΗΣ – ΠΑΕ ΛΟΦΟΥ 4:1 ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΕΡΗΜΗΣΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΟΥΡΚΙΚΟ
2019-03-16 15:00Σάββατο,
16 Μαρ 2019 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2019-03-17 14:30Κυριακή,
17 Μαρ 2019 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 3:0 ΑΤΕ-ΠΕΚ ΑΓ. ΜΑΜΑΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2019-03-18 19:15Δευτέρα,
18 Μαρ 2019 19:15
ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΝΟΥΡΟΣ ΑΠΑΙΣΙΑΣ 1:6 ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΑΤΣΗΣSP ATHLETICO ΠΑΡΑΜΥΘΑ