Α’ Κατηγορία 2015-2016

1η Αγωνιστική
2015-09-26 15:00Σάββατο,
26 Σεπ 2015 15:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 5:3 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2015-09-26 15:00Σάββατο,
26 Σεπ 2015 15:00
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5:4 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2015-09-26 15:00Σάββατο,
26 Σεπ 2015 15:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 0:3 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
2015-09-26 15:00Σάββατο,
26 Σεπ 2015 15:00
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4:8 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2η Αγωνιστική
2015-10-03 15:00Σάββατο,
03 Οκτ 2015 15:00
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 1:0 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2015-10-03 15:00Σάββατο,
03 Οκτ 2015 15:00
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 6:1 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2015-10-03 15:00Σάββατο,
03 Οκτ 2015 15:00
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 1:2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-10-03 19:30Σάββατο,
03 Οκτ 2015 19:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
3η Αγωνιστική
2015-10-10 15:00Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:00
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2015-10-10 15:00Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:00
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2015-10-10 15:00Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:00
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2:3 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2015-10-10 15:00Σάββατο,
10 Οκτ 2015 15:00
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 2:3 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
4η Αγωνιστική
2015-10-17 15:00Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:00
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 1:3 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2015-10-17 15:00Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:00
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:8 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2015-10-17 15:00Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:00
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 1:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2015-10-17 15:00Σάββατο,
17 Οκτ 2015 15:00
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
5η Αγωνιστική
2015-10-24 15:00Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:00
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3:3 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2015-10-24 15:00Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:00
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3:0 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2015-10-24 15:00Σάββατο,
24 Οκτ 2015 15:00
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 3:1 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2015-10-24 19:00Σάββατο,
24 Οκτ 2015 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 0:0 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
6η Αγωνιστική
2015-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2015 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 0:1 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2015-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2015 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 3:0 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2015-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2015 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 5:1 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-10-31 14:30Σάββατο,
31 Οκτ 2015 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 0:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
7η Αγωνιστική
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 2:1 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 0:2 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2015-11-07 14:30Σάββατο,
07 Νοέ 2015 14:30
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2015-11-07 19:00Σάββατο,
07 Νοέ 2015 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 8:1 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
8η Αγωνιστική
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 3:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 2:0 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 3:0 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2015-11-14 14:30Σάββατο,
14 Νοέ 2015 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 4:0 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
9η Αγωνιστική
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 1:1 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 0:3 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:1 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2015-11-21 14:30Σάββατο,
21 Νοέ 2015 14:30
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2:2 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10η Αγωνιστική
2015-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2015 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 2:0 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2015 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 5:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2015-11-28 14:30Σάββατο,
28 Νοέ 2015 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2015-11-28 19:00Σάββατο,
28 Νοέ 2015 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 9:0 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
11η Αγωνιστική
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 2:1 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0:3 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2015-12-05 14:30Σάββατο,
05 Δεκ 2015 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 1:2 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
12η Αγωνιστική
2016-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2016 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 1:2 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2016-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2016 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:3 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2016 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 2:4 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2016-01-16 14:30Σάββατο,
16 Ιαν 2016 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 2:6 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
13η Αγωνιστική
2016-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2016 14:30
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2:1 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2016-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2016 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 2:1 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-01-23 14:30Σάββατο,
23 Ιαν 2016 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 3:1 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2016-01-23 19:00Σάββατο,
23 Ιαν 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 6:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
14η Αγωνιστική
2016-01-30 14:30Σάββατο,
30 Ιαν 2016 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 2:3 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-01-30 14:30Σάββατο,
30 Ιαν 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 1:1 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-01-30 14:30Σάββατο,
30 Ιαν 2016 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 3:1 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2016-01-30 19:00Σάββατο,
30 Ιαν 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 0:2 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
15η Αγωνιστική
2016-02-06 14:30Σάββατο,
06 Φεβ 2016 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 2:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-02-06 14:30Σάββατο,
06 Φεβ 2016 14:30
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5:0 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2016-02-06 14:30Σάββατο,
06 Φεβ 2016 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 1:0 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-02-06 19:00Σάββατο,
06 Φεβ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 3:3 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
16η Αγωνιστική
2016-02-13 14:30Σάββατο,
13 Φεβ 2016 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 7:1 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-02-13 14:30Σάββατο,
13 Φεβ 2016 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 2:0 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2016-02-13 14:30Σάββατο,
13 Φεβ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 1:1 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-02-14 14:30Κυριακή,
14 Φεβ 2016 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:2 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
17η Αγωνιστική
2016-02-20 14:30Σάββατο,
20 Φεβ 2016 14:30
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 3:0 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2016-02-20 14:30Σάββατο,
20 Φεβ 2016 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 1:4 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-02-20 14:30Σάββατο,
20 Φεβ 2016 14:30
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 2:4 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2016-02-20 19:00Σάββατο,
20 Φεβ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 2:4 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
18η Αγωνιστική
2016-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 6:0 ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2016-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 3:0 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 1:2 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
2016-02-27 14:30Σάββατο,
27 Φεβ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:3 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
19η Αγωνιστική
2016-03-05 14:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:3 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-03-05 14:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 1:2 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2016-03-05 14:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 14:30
ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ 0:6 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-03-05 15:30Σάββατο,
05 Μαρ 2016 15:30
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5:2 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
20η Αγωνιστική
2016-03-19 14:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 0:2 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-03-19 14:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 5:0 ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2016-03-19 14:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 5:2 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-03-19 14:30Σάββατο,
19 Μαρ 2016 14:30
ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥ 0:3 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΠΥΡΓΟΥ
21η Αγωνιστική
2016-03-26 14:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 14:30
Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥ 0:2 ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
2016-03-26 14:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 14:30
ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣ 0:7 ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΕΙΟ
2016-03-26 14:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 14:30
ΧΡ. ΜΗΝΑ ΚΟΡΦΗΣ 3:0 Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥΚΑΛΟ ΧΩΡΙΟ
2016-03-26 14:30Σάββατο,
26 Μαρ 2016 14:30
ΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 0:2 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣΣΕΚ ΑΓ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
22η Αγωνιστική
2016-04-02 14:30Σάββατο,
02 Απρ 2016 14:30
Α&Ν ΟΝΗΣΙΦΟΡΟΥ (ΚΟΥΛΑΣ) ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ 3:0 ΠΑΡΘΕΝΩΝ ΧΑΛΚΟΥΤΣΑΣΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΚΟΛΟΣΣΙΟΥ
2016-04-02 14:30Σάββατο,
02 Απρ 2016 14:30
ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ 3:0 Σ&Π ΖΑΚΑΚΙΟΥΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΜΟΥΤΤΑΓΙΑΚΑΣ
2016-04-02 14:30Σάββατο,
02 Απρ 2016 14:30
ΘΟΙ ΜΟΝΑΓΡΙΟΥ 2:0 ΘΟΙ ΠΥΡΓΟΥΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣ
2016-04-02 19:00Σάββατο,
02 Απρ 2016 19:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ 3:1 ΑΕΚ ΚΑΘΟΛΙΚΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ